Serdecznie zapraszamy do współpracy grupy komunijne.

Proponujemy dwa rodzaje sprzedaży:

1. Sprzedaż bezpośrednia (przyjeżdżamy, mierzymy)oferta grupowa

Po zgłoszeniu grupy ( telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy) umawiamy się na spotkanie i jedziemy do grupy w miejsce zaproponowane przez organizatora. Na spotkaniu prezentujemy nasze stroje i dodatki, tak żeby każdy mógł na żywo zapoznać się z naszą ofertą. Po wyborze strojów (maksymalnie dwa wzory na grupę), mierzymy osobiście każde dziecko. Po wykonaniu strojów umawiamy się na kolejne spotkanie w naszym salonie, gdzie każdy ma możliwość przymierzenia i sprawdzenia czy wszystko jest w porządku. Jeśli coś wymaga poprawy, zaznaczamy wszystko na miejscu i bierzemy strój do poprawy. Cena dla sprzedaży bezpośredniej jest ostateczna i zawiera zarówno nasz przyjazd jak i ewentualne poprawki. Działamy na terenie gminy Gostynin i ościennych.

2. Sprzedaż stacjonarna – oferta indywidualna

Możliwość zakupu dowolnego modelu z pełna obsługą w salonie, (pobranie miar, dobór dodatków), następnie miara wstępna ewentualne poprawki w salonie oraz indywidualny odbiór alby wraz z dodatkami.


3. Sprzedaż wysyłkowa

Należy wypełnić formularz lub zgodną z nim kopię i przesłać mailem lub pocztą tradycyjną. Po wykonaniu zamówienia stroje przesyłamy kurierem na wskazany adres. Płatność następuje przy odbiorze przesyłki lub przelewem na konto firmy przed wysyłką strojów. W przypadku wysyłkowego zamówienia grupowego prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzyskania cennika dla tego typu zamówienia.